telefon: 12 26 06 050 / pn-pt 11-18, sobota 11-14

Specjalistyczny Sklep z Tapetami i Tkaninami w Krakowie

Wyszukiwarka

Wskaż poniżej cechy szukanego produktu.
Akcesoria niezbędne do instalacji elementów sztukaterii firmy Orac to specjalne kleje oraz przyrządy ułatwiające cięcie listew. Kleje w opakowaniach niebieskich i zielonych z serii FDP służą do przyklejania sztukaterii do ściany i sufitu. Ten sam klej FDP służy do uzupełniania braków i szpachlowania szczelin. Kleje w czerwonych opakowaniach z serii FX służą z kolei do sklejania odcinków listew sztukateryjnych ze sobą. Klej jest bardzo mocny, trwale stapia przekroje listew ze sobą. W ten sposób klejenie sztukaterii staje się łatwą i przyjemną pracą.
Skrzynka uciosowa FB 300 ułatwia precyzyjne cięcie wysokich profili. Dzięki jej jej pomocy dopasowanie listew o dużych i skomplikowanych przekrojach staje się o wiele łatwiejsze. Oszczędza czas i pozwala zaoszczędzić materiał. Do cięcia listew sztukateryjnych dedykowana jest ręczna piła płatnica FB 14 o specjalnie dopasowanych ząbkach.

Porady techniczne na temat montażu sztukaterii: https://www.oracdecor.com/en/installation .

Sztukaterię, listwy, gzymsy, listwy przypodłogowe, profile ozdobne i kleje można zakupić w naszym salonie stacjonarnym oraz wysyłkowo. Wzorniki, próbki i katalogi są w naszym salonie w Krakowie, ul. Zakopiańska 58A. W sprawie zamówień prosimy o kontakt pod numer telefonu: 12 26 06 050 (pn-pt 11-17, sob 11-14) lub email: kontakt .


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl