telefon: 12 26 06 050 / pn-pt 11-18, sobota 11-14

Specjalistyczny Sklep z Tapetami i Tkaninami w Krakowie 

Karnisze Forest to solidne i sprawdzone rozwiązania. Firma z Holandii od lat opracowuje i produkuje wysokiej jakości karnisze szynowe ze sterowaniem ręcznym, sznurowym lub elektrycznym. Karnisze elektryczne mogą być obsługiwane  bezprzewodowo za pomocą pilota lub w podłączeniu do systemu inteligentnego domu np. Fibaro. 
Karnisz automatyczny czyli szyna elektryczna napędzana silnikiem elektrycznym umożliwia zdalne odsłanianie i zasłanianie okna. Cena zależy od długości karnisza (2m, 3m, 4m, 5m, a nawet 7m) i zastosowanego silnika sterującego zasłoną. Zarówno karnisze sterowane elektrycznie jak i zwyczajne szyny aluminiowe KS oczywiście zamawiane są na dowolny wymiar.

Dostępna jest również wersja w kolorze czarnym, dedykowana min do instalacji w kinie domowym. Z zakupionych w naszym salonie tkanin można zlecić  uszycie zasłon i rolet: firmy usługowe .


Karnisze marki Forest można zakupić w naszym salonie stacjonarnym. Wzorniki i próbki są dostępne w naszym salonie w Krakowie. W sprawie zamówień prosimy o kontakt pod numer telefonu: 12 26 06 050 (pn-pt 11-17, sob 11-14) lub email: kontakt .


 

> Karnisze elektryczne Forest <

 

Ten produkt jest dostępny w sklepie stacjonarnym oraz wysyłkowo. Prosimy o kontakt pod numer telefonu: 12 26 06 050 lub email sklep@azzurro.pl .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl