Wyszukiwarka

Wskaż poniżej cechy szukanego produktu.

   

> strona producenta karniszy sufitowych Forest <


Karnisz działa bez żabek, żabki do karniszy są zastąpione specjalnymi ślizgaczami wykonanymi z wysokiej jakości tworzywa, co gwarantuje cichą pracę oraz łatwe upinanie firan i zasłon. Same listwy aluminiowe jako szyny sufitowewystępują w długościach: 200cm, 300cm, 400cm, 500cm, 600cm i 700cm, w innych przypadkach kiedy potrzebujemy karnisz dłuższy niż 7mb, jest możliwe również łączenie karniszy z kilku części. Dostępny jako pojedynczy tor, podwójne lub potrójne szyny do firan lub zasłon, mocowany do sufitu (karnisz sufitowy) lub do ściany (karnisz ścienny).

Nowoczesne karnisze występują w wielu kolorach, min jako szyny czarne, szare i najczęściej wybierane szyny aluminiowe białe. Biały karnisz jest wybierany np jako widoczny karnisz do salonu, karnisze na firanki do kuchni (zazdroski). Gięty karnisz (karnisz półokrągły) może zostać użyty w nietypowych rozwiązaniach, np aby zawiesić firany balkonowe. Karnisze są gięte po promieniu 10cm (szyny KS) lub 20cm (szyny elektryczne). Dostępny jest też system wave, gdzie zasłony układają się idealnie wg fali.

Karnisze Forest to solidne i sprawdzone rozwiązania. Firma z Holandii od lat opracowuje i produkuje wysokiej jakości aluminiowe karnisze szynowe ze sterowaniem ręcznym, sznurowym lub elektrycznym. Karnisze elektryczne mogą być obsługiwane  bezprzewodowo za pomocą pilota lub w podłączeniu do systemu inteligentnego domu. Dostępna jest również wersja w kolorze czarnym, dedykowana min do instalacji w kinie domowym. Z zakupionych w naszym salonie tkanin można zlecić  uszycie zasłon i rolet: firmy usługowe .

Karnisze marki Forest można zakupić w naszym salonie stacjonarnym oraz wysyłkowo. Wzorniki, próbki i katalogi są w naszym salonie w Krakowie, ul. Zakopiańska 58A. W sprawie zamówień prosimy o kontakt pod numer telefonu: 12 26 06 050 (pn-pt 11-17, sob 11-14) lub email: kontakt .
  • 1zł - KLEJ DO ZAKUPIONYCH TAPET - 1zł

    dla zamówień > 480zł

  • 1zł - UBEZPIECZONA WYSYŁKA KURIEREM - 1zł

    dla zamównień > 480zł


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl