karnisze szynowe Forest CKS - sterowanie sznurem


Karnisze przygotowywane są wg wymiaru, klient płaci tylko za zamawianą długość karnisza, nie zaś za cały moduł np. 200cm. Termin realizacji na proste odcinki karniszy to zwykle 1-2 dni (zamówienie i odbiór możliwe są nawet w tym samym dniu). Na elementy gięte czekamy ok. 14 dni. Wystawę karniszy można zobaczyć w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do obejrzenia karniszy przed zakupem, pomożemy dobrać odpowiedni system. W sprawie wycen, dostępności, terminów realizacji oraz wzorników zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:

+48 12 26 06 050 (pn-pt 10-18, sob 10-14) lub email: sklep@azzurro.pl .

instrukcje pdf: forestpolska.com

wszystkie produkty: forestpolska.com

karta informacyjna pdf: szyny Forest CKS

Pomoc w znalezieniu produktu - prosimy o kontakt telefoniczny lum mailowy.

 • system do przesuwania tkanin przy pomocy napędu sznurkowego
 • funkcjonalność Klick System – zatrzaskiwanie suwaków oraz uchwytów na szynie znacznie przyśpiesza montaż szyn i zawieszanie tkanin
 • prosta i szybka instalacja do ściany i sufitu dzięki uchwytom Smart Klick
 • gięcie szyn: kątowe o promieniu 10 cm oraz łuk ciągły w płaszczyźnie pionowej i poziomej
 • dwa kanały prowadzące w szynach CKS zapobiegają plątaniu i wypadaniu sznurka.
 • wytrzymałe suwaki – odporne na promieniowanie UV – umożliwiają zawieszanie tkanin z taśmą marszczącą lub na haczykach typu Mikroflex
 • system umożliwia także zawieszanie tkanin na Easyfold
 • maksymalny ciężar zawieszanych tkanin: 6 kg na metr szyny
 • dostępne kolory szyn i komponentów: biały, szary i czarny
 • dostępne długości: 5m, 6m
 • wykończenie szyn: lakier proszkowy z nałożoną warstwą opatentowanego smaru 

Karnisz działa bez żabek, żabki do karniszy są zastąpione specjalnymi ślizgaczami wykonanymi z wysokiej jakości tworzywa, co gwarantuje cichą pracę oraz łatwe upinanie firan i zasłon. Same listwy aluminiowe jako szyny sufitowewystępują w długościach: 200cm, 300cm, 400cm, 500cm, 600cm i 700cm, w innych przypadkach kiedy potrzebujemy karnisz dłuższy niż 7mb, jest możliwe również łączenie karniszy z kilku części. Dostępny jako pojedynczy tor, podwójne lub potrójne szyny do firan lub zasłon, mocowany do sufitu (karnisz sufitowy) lub do ściany (karnisz ścienny).
Nowoczesne karnisze występują w wielu kolorach, min jako szyny czarne, szare i najczęściej wybierane szyny aluminiowe białe. Biały karnisz jest wybierany np jako widoczny karnisz do salonu, karnisze na firanki do kuchni (zazdroski). Gięty karnisz (karnisz półokrągły) może zostać użyty w nietypowych rozwiązaniach, np aby zawiesić firany balkonowe. Karnisze są gięte po promieniu 10cm (szyny KS) lub 20cm (szyny elektryczne). Dostępny jest też system wave, gdzie zasłony układają się idealnie wg fali.
Karnisze Forest to solidne i sprawdzone rozwiązania. Firma z Holandii od lat opracowuje i produkuje wysokiej jakości aluminiowe karnisze szynowe ze sterowaniem ręcznym, sznurowym lub elektrycznym. Karnisze elektryczne mogą być obsługiwane  bezprzewodowo za pomocą pilota lub w podłączeniu do systemu inteligentnego domu. Dostępna jest również wersja w kolorze czarnym, dedykowana min do instalacji w kinie domowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl